Transformační online program

RESTART: Vztah k jídlu, tělu a sobě

Unikátní cesta za osvobozením od bulimických/přejídacích návyků a návratem Tvého ZDRAVÍ: fyzického, mentálního, emočního a duševního. Svoboda a Intuice pro všechny.

Jediný program, co jde skrz mysl, tělo, emoce i duši

Vydej se na transformační jízdu

RESTART 

RESTARTUJ vztahu k jídlu, tělu s sobě. Intuice a Svoboda pro naše děti v nás, i ty budoucí. 9 fází, ekvivalent 6ti měsíců koučinku na 1 místě.

Nepotřebuješ více plánů a návodů na to, jak zhubnout, sportovat nebo jíst. Ale na to, jak skutečně řešit své podněty a nutkání, vnímat sebe a svoje tělo a změnit vztah k jídlu a sobě.
Vymaň se ze spárů dietní kultury a vystup z destruktivního kruhu bulimických, přejídacích návyků, výčitek, pocitů selhání, mindsetu všechno nebo nic, a čekání na život AŽ… se budeš sama sobě líbit.
Dovol si být konečně člověkem, který se k sobě chová z lásky a respektu, je pilotkou svých reakcí, řeší svůj Mindset a emoce bez jídla. Dovol si cítit se dobře. Čas na život je TEĎ.

Program, kde jdeš vlastním tempem a nástroji na život. Je to jízda, co si nechceš nechat ujít.

Patříš mezi ty, kteří…

Jsi odhodlaná ZMĚNIT SVŮJ VZTAH s jídlem a se sebou? 

se chtějí zbavit restrikce, omezování, strachu z jídla, rutin a pravidel v jídle a pohybu (a místo toho pozvat opět do života svobodu, intuici),
chtějí dát sbohem výčitkám, pocitům viny a selhání (skoncuj i ty s MINDSETEM všechno nebo nic, ALL IN!),
chtějí umět vstoupit do místnosti plné "fear foods", restaurace a vybírat si své volby jako pilotka, bez výčitek. Umět říct ano i ne. A hlavně ŽÍT.
chtějí opustit stávající identitu, vzorce a unikání, které jsou tu vždy, když neví kudy kam (...začni skutečně žít, ne jen přežívat),
se chtějí přijmout a poznat svou hodnotu mimo tělo (a už nelpět na externí hodnotě, a domněnkách, co si druzí myslí, a porovnávání s představami, jací bychom měli být),
chtějí svobodu a intuici, kde nezapomínají na zdraví, aka balanc mužské a ženské energie, sebeláska, co má zdravé standardy, balanc disciplíny i povolení. Po těch letech se chceš cítit svobodně a vnitřně sakra dobře.
chtějí převzít bulimii, přejídaní jako lék a cestu, co jim ukáže své skutečné potřeby, co se naučit, co změnit, jakým směrem se vydat,
se cítí jinak, divně, že nezapadají, jako z jiného světa a je pro ně těžké být lidmi s myšlenkami, emocemi a tělem (vezmi si zpátky svou moc a sílu),

Ale teď se cítíš ODPOJENÁ…jídlo je toxická kámoška

Máš pocit, že Tě tělo podráží, neposlouchá, nemůžeš mu věřit. Vnímat tělo a sebe je pro Tebe cizí slovo... Tělo ale jen křičí pravdu, kterou si nepřipouštíš, a vysílá ti signály, co se Ti možná nelíbí. Jídlo je jen návyk, toxická kámoška, falešné řešení na podněty: reakce na myšlenky, emoce

Jsem Natália, žena, která kdysi měla bulimii. Přes 10 let. Byl to symptom odpojení od své hodnoty, sebelásky, autentičnosti, odpojení od těla, intuice a žití v mysli a dietách. Únik mým myšlenkám, emocím a ignorování svých potřeb. Toxická kámoška na podněty jako hlad, stres, samotu, vztek, smutek, únavu, i sytost...

Necítila jsem se dost dobrá, neměla dost ráda a vinila jsem za to tělo. Potlačila jsem, co chci a potřebuju, ať už v jídle nebo životě. Začala jsem žít v hlavě, v rigidním mužském nastavení. Cykličnost, flexibilita, intuice… ty šly stranou. Nedokázala jsem se zastavit, vnímat, byla jsem robot. Utíkala jsem přítomnosti, všemu v ní i sama sobě. Cítit a naplňovat své potřeby? Španělská vesnice.

Dnes pomáhám druhým

Změna je možná vždy

Mám toho hodně za sebou. Kombinuji práci na vsech úrovních. Mysl, emoce, tělo a duše. Neurověda, návyky, eating psychology, mindset & emoce, psychosomatika a víc

Dnes jsem zpátky doma v sobě a ukážu Ti, jak se i TY můžeš k sobě navrátit. Jestli jsem se něco za svou cestu naučila a co mi denně ukazují klientky…

  • FAKT to není o jídle ale o tom s ním spojeným.
  • FAKT nás nikdo nenaučil práci s mindsetem a emocemi.
  • FAKT na to potřebuješ jít skrz jádro.

Protože bulimie/přejídání jsou návyky a symptomy. A ty potřebuješ řešit nejen jídlo, pohyb, rituály a pravidla, ale i vnitřek a o čem to skutečně je: Máš v sobě potenciál a sílu, které je na čase objevit.

Jediný způsob, jak se stát svobodnou, intuitivní ve svém životě a jídle, je stát se tou osobou, kterou se zatím bojíš být.

Zasloužíš si SVOBODU nejen v jídle a těle, ale především, životě

Celý skupinový program zahrnuje unikátní metodiku – najdeš tu vše, co potřebuješ ke svobodě.

Co program řeší

S čím ti program POMŮŽE?

  • Není to program,
    co řeší „problém/nemoc“, ale bere ji jako medicínu k probuzení a naučení se, co se potřebuješ naučit, abys byla člověkem, co si za žádných okolností neubližuje. Je to symptom, co Ti komunikuje, že Ti chybí. Tvým úkolem není být hodná, poslušná malá holka, co nemá zabírat prostor fyzicky, ani slovy, ale být SEBOU a naplnit SEBE.
  • Je to program,
    který Ti dá do rukou nástroje, co Ti pomůžou stát se znovu pilotkou svých reakcí, narcis se řešit své myšlenky, regulovat emoce a mnohem víc. Představ si vstoupit do místnosti plné far Foods, a ty jsi sem, objednávat si v restauracích, hlavně, naplnit svůj život tím, oč tu vlastně běží. Naučíš se vnímat tělo a zkrátka vše pro návrat k SOBĚ. Nejen symptom a povrch, ale JÁDRO a nové schopnosti.

Kým jsi teď, je jiná osoba než ta, která vyjde na konci.

Jak Ti zní: svobodná, intuitivní, sebevědomá, v ženské energii, napojená na sebe a tělo?

Bažíš se po tomhle?

Umět zastavit autopilota, co Tě vede k bulimii/přejídání.
Aby žádné fear foods nebyly fear foods.
Naučit se, jak se zbavit pravidel, rutin a rituálů okolo jídla a sportu, abys konečně začala velet TY a ne ten hlas v hlavě.
Obnovit vnímání těla, signály hladu a sytosti.
Umět pracovat s myšlenkami , emocemi a neubližovat si za ně.
Vymanit se z té klece s jídlem, co Tě svazuje a brzdí od života.
Odprostit se od hlasů, co říkají: musím/měla bych. Mindsetu všechno nebo nic, all in, výčitek
Získat skutečnou kontrolu
Objevit svoji sílu a potenciál
Navrátit se k ženské energii, k intuici nejen v jídle
Dokončit ROK konečně jinak a mít radostné Vánoce
Nabrat sebevědomí a stát se pilotkou svých vole a rozhodnutí, ne autopilotkou
Přestat se porovnávat a řešit, co si myslí ostatní, naopak, dovolit si být sebou a postavit se za sebe
Obohatit svůj život mimo jídla, žít a ne jen přežívat

Nenech tyhle toxické hlasy a myšlenky, aby Tě zastavily. Je to jen jed, co Tě drží v komfortní zóně a staré identitě.

Ano, máš.

Protože jsi nepřepsala své myšlení kolem těchto potravin. Nenaučila si se, JAK začlenit všechny potraviny a JAK se na to připravit. Nenaučila si se, jak se nacítit a začít věřit svému tělu.

To, co teď máš, je iluze kontroly. To způsobují ty různá pravidla, návyky a diety. Ale nemáš kontrolu nad jídlem, dokud nemůžeš vstoupit do místnosti plné potravin, kterých se bojíš, a místo toho aby oni mluvili a ovládali Tebe, jsi TY ta, co se rozhodne, JESTLI to chceš a KOLIK v aktuální moment.

Znám to. Zažila jsem to. Vyzkoušela jsem to všechno…Terapie, jídelní plány, odreagovávat se něčím jiným, když přijde nutkání…dostatečně jíst, dovolit si všechna jídla!“...než jsem se plně zavázala uzdravení a nezačala řešit myšlení, návyky, emoce a více. 

Důvod, proč máš stále spouštěče a neumíš je zvládat je ten, že jsi vůbec neodhalila, PROČ jsou ty podněty vůbec spouštěči.


Nejde o to se podnětům a nutkáním vyhýbat. Ale čelit jim a řešit je. Přepsat jakékoli příběhy/vzorce a přesvědčení, které jsou s nimi spojené. Naučit se zacházet s myšlenkami, emocemi a znovuobjevit svou sebehodnotusebelásku.


Jednoho dne pak může přijít nutkání, ale TY ho vykopneš ze dveří, které taky pěkně silně zabouchneš, jako bys to udělala toxickému ex nebo přátelům.

Zaprvé, priority. Nejprve se uzdrav a poté se zaměř na svou váhu.

Možná potřebuješ přibrat, aby ses osvobodila, možná přirozeně zhubneš, je to individuální. ALE. Intuitivní stravování nejde proti ZDRAVÍ! Naopak! Je to o zdraví. Jde o to jíst to, co Ti dělá dobře fyzicky i psychicky, a používat racionální rozhodnutí pro TVOJE ZDRAVÍ a SVOBODNÉ JÁ.

Svoboda jídla je u každého jiná. To, jak jíš, musí být udržitelné pro Tvůj životní styl.

A dokážeš si představit, že budeš moct jíst svá oblíbená jídla, aniž by ses jimi přejídala? Tak nalezneš i na svou zdravou váhu!

Kam program vystřelil moje klientky

Reference

Mám nástroje, ktoré mi pomáhajú zvládať nutkanie. Som šťastná že som do toho šla lebo točiť sa dookola v záchvatoch bulímie a prejedania sa nie je život ale len prežívanie. Pri používani nástrojov viem zvládať záchvaty ale aj spoznávam seba a svoje myšlienky, prečo prišli a čo je za nimi. Bolo to najlepšie rozhodnutie, ktoré som za posledné roky urobila a spravila by som to opäť, pretože to čo investujem do sebarozvoja mi niekto nezoberie. Nátálke patri veľké ďakujem a môj obdiv za jej ochotu byť nám nonstop k dispizícii a pomáhať.
Katarína S.klientka
Dostaly jsme spoustu rad a nástrojů, který opravdu pomáhají nejen při řešení záchvatovitého přejídání, ale i celkově v životě. Úplně úžasný byl taky přístup a podpora Natalky a ostatních holek ve skupince. Doufala jsem, že mně koučink pomůže přestat se přejídat, což se opravdu stalo. Neměla jsem ale ani představu, že mně tak moc pomůže i se spoustou jiných věcí, jako je třeba zvládání negativních emocí nebo zlepšení vztahu k sobě samé. ZP jsem se trápila spoustu let a žádný jiný program mně nikdy nepomohl. Sama jsem se přejídání zbavit nedokázala a už jsem ani moc nevěřila, že budu někdy žít bez neustálých myšlenek na jídlo. Tento program mi ale úplně změnil vnímání jídla a sebe sama a pomohl mně se záchvatů zbavit.
Lenka T.klientka
Rikam si to od zacatku koucinku a zastavam stejny nazor - tahle investice je to nejlepsi, co jsem mohla udelat. I kdyz to zni jako sileny klise. Za ty roky mi nikdy nic tak nepomohlo (a byla jsem prekvapena v jak relativne kratky case) a behem par tydnu se mi obratil zivot k nepopsatelne lepsimu. Jeji rady a pomoc je efektivni, ale hlavne UDRZITELNA a soustredi se na male kroky, ktere vedou k velkemu cili. A i kdyz je jeste velka cast prace prede mnou, uz za to, co jsme za pomoci natalky se skupinou dokazaly, jsem neskutecne vdecna a nadsena!
Simona N.klientka

V čem je unikátní

Unelash: RESTART

Zahrnuje jedinečnou kombinaci koučink modulů a praktických nástrojů.

9 FÁZÍ s více než 45 training koučinky, tématy, a BONUSY. Získáš to JAK, které potřebuješ vyřešit k tomu, abys mohla být opět SVOBODNÁ se vším, co to přináší.

Co jednotlivé moduly zahrnují? Nahlédni tady.

1. Identita, Motivace & Vize

Opuštíš dietní mentalitu, pravidla a mindset, co Tě drží v kruhu bulimie/přejídání. Zjistíš, jak z toho ven, jak se chová a smýšlí svobodný a intuitivní člověk. Motivace a vize, práce se strachy, Tvé kroky ke ztělesnění jsou naším tématem.

2. Návyky & Nutkání

Podíváme se na tvé návyky a návykovou smyčku, jak zastavit autopilotní reakce, jak na podněty a nutkání. Naučím tě techniky, abys nepodlehla přejedenízáchvatu, a dostaneš nástroje na před, během i po přejedení.

3. Mindset Management a Změna

Co jsou myšlenky a přesvědčení? Čeká Tě reframing a změna mindsetu okolo pravidel, jídla, těla, pohybu i sebe a jakýchkoliv limitujících myšlenek. Posvítíme si na domněnky, porovnávání, plánovaní. Vymaž kalorie, jakákoliv čísla a kalkulačku v hlavě. Staneš se Mindset ninjou.

4. Emoce + Další nenaplněné potřeby

V tomto modulu zjistíš, co jsou emoce, jak je zpracovávat a vnímat bez přejídání. Podíváme se na seberegulační techniky a jak na nenaplněné emoce a potřeby. Ztělesníš si emoce své budoucí vize a ukotvíš tak nové myšlenky. 

5. Jídlo & Já

Od emocí přecházíme na jídlo a tebe čekají témata jako fáze jedení a jak jimi projít. Hlad a sytost. Rozdíl mezi chutí a emoční chutí a jak s tím pracovat. Zakázané potraviny a jejich zařazování bez bingu. Pravidla & Rituály.

6. Jídlo a sociální kontext

Stud, události, komentáře, porovnávání a sociální kontext okolo jídla. Asi přesně víš, o čem mluvím. A společně to rozebereme do detailu a dostaneš nástroje JAK to zvládat.

7. Body Image + Intuitivní pohyb

Začni se vidět pro více než jen své tělo, usmiř se s ním a sebou. Z vnějšku, dovnitř. Zde Tě čeká vše kolem těla a ZDRAVÉHO pohybu: Body Image, jeho náprava, Body Neutralita a sebepřijetí, budování a náprava vztahu s tělem, next level napojení na něj, intuitivní pohyb. 

8. Svobodný talíř

Jak vypadá Tvůj svobodný talíř? Pochopíš, jak se intuitivně přizpůsobovat sobě a nenechat se stáhnout okolím a okolnostmi zpět. Naučíš se říkat ANO i NE v souladu. Jez pro život a komplexní zdraví, ne velikost oblečení. 

9. Životní styl a budoucnost

Audit života. Next level vize mimo jídlo. Zkrátka potkáš své nové JÁ a budeš mít další cíle v životě.

10. Bonusy

Somatika Workshop. Masterclass "Hormonální zdraví". 

Svoboda, požitek, oslavy bez problémů 

a skutečný život čekají TADY

RESTART:

Návrat Svobody a Intuice nejen v jídle

STRATEGIE A NÁSTROJE
Není to o poslouchání výkladů, ale strategiích a skutečných nástrojích, díky kterým dokážeš docílit změn a pokroků. Koučink daných témat, worksheety, vizualizační nahrávky.
PODPORA A KOMUNITA
Nejsi v tom sama, získáš další podporu a komunitu.
KOMPLEXNÍ TÉMATA
Komplexní témata, která vás připraví i na život mimo PPP a problémy s jídlem
EXTRA nástroje a BONUSY
Vizualizace k daným tématům, Somatika Workshop a Masterclass “Hormonální zdraví” od experta. Pro napojení na sebe a tělo, opuštění starého já a ještě větší akceleraci a svobodu.

Co program zahrnuje a jak funguje?

UNLEASH: RESTART

EKVIVALENT obsahu 6ti měsíčního koučinku

9 fází na dané ASPEKTY s více než 45ti video koučinky (Hodnota 90 000Kč)
Přístup do FB komunity a podpory programu do konce roku 2023 (Hodnota 9 000 Kč)
1-2x měsíčně vedené Q&A ve FB skupině , do konce roku 2023 ( Hodnota 9 000 Kč/měsíc)
Worksheety, meditace/ vizualizace ke každému modulu. Získáš to JAK pro dosáhnutí skutečné změny (15 000 Kč)
Somatika Workshop zdarma, Masterclass s expertkou na "hormonální zdraví" pro ještě intenzivnější změnu a další embodiment (Hodnota 11 000 czk)

Celková minimální hodnota: 134 000 Kč, ale co ty ve skutečnosti investuješ do sebe 6% Z TOHO!

Program jdeš vlastním tempem a získáš nástroje na život. Je to jízda, co si nechceš nechat ujít.

Naučíš se být člověkem se soucitem a disciplínou pro své vlastní dobro

Druhá polovina roku 2023 může být jiná

Přechod od bulimie/ záchvatovitého či emočního jedení k

Svobodě v jídle a skutečné kontrole

Dáš sbohem útěku, vyhýbání a otupování spouštěčů.

Naučíš se, jak jim čelit a vypořádat se s nimi.

Skoncuješ s NENÁVISTÍ k tělu. Místo toho…

PŘIJMEŠ tělo a začneš vnímat sebe jako člověka.

Řekneš ne SEBENENÁVISTI

a ano SEBELÁSCE.

Utíkání myšlenkám a emocím

Umíš přepsat a regulovat svůj mindset a emoce.

Odpojení od těla, RUTINY a RESTRIKCE, trestání se? Kdepak.

Obnovila jsi vnímání těla, jeho signálů a respektuješ se.

Jídlo je jediný požitek, radost, odpočinek, úleva.

Naplňuješ svoje potřeby, dovolíš si požitkovat a žít.

Problém jen tak být, zastavit se

Umíš zpomalit, bez vyčitek, trávíš čas se sebou není problém.

Rozhodni se

Pro koho to JE:

TRPÍŠ bulimií/záchvatovitým či emočním jedením
CHCEŠ se stát pilotkou svých voleb a umět měnit autopilotní reakce.
NEVÍŠ jak zvládat emoce/myšlenky a různé podněty
ZTRATILA jsi napojení na signály těla, nevěříš mu
RESTRIKCE, PRAVIDLA, RITUÁLY Ti řídí život a chce se naučit znovu vnímat tělo, sebe bez výčitek záchvatu/ přejídání
CHCEŠ se zbavit výčitek a studu okolo jídla, těla a sebe
MÁŠ dost ubližování si, tyranie, chceš se naučit, jak se k sobě chovat s respektem a úctou
MÁŠ dost posedlosti jídlem a tělem
TVŮJ sociální/intimní život trpí
CHCEŠ převzít bulimii, přejídáni jako lék, co jim ukáže, kým být, co změnit, jakým směrem se vydat
JSI OCHOTNÁ se do Sebe 100% opřít a začít dělat změny

Pro koho NENÍ:

TRPÍŠ anorexií nebo potřebuješ řízenou nutriční rehabilitaci, v tom případě je program super součást
NEJSI ochotná upustit od čísel, počítání, měření a kompenzačních chování.
NEJSI ochotná upustit od určitého čísla na váze
Čekáš, že se magicky něco změní bez jakékoli práce
CHCEŠ výsledky bez práce
NEJSI připravená dát tomu čas a být důsledná.

Jsi připravená zažít revoluci? REVOLUČNÍ RESTART?

Co říkají moje klientky

Když to chceš, DOKÁŽEŠ TO taky

Chci konečně revoluční změnu a přestat to oddalovat

Jak se přidat?

Vyber si, jak Ti nejlépe vyhovuje vstoupit do programu RESTART.

Celková minimální hodnota je: 134 000 Kč, ale TY získáš SVOBODU a NÁVRAT k SOBĚ, za zlomek! 

JEDNORÁZOVĚ

8 888 Kč

3 MĚSÍČNÍ PLATBY

2 999 Kč

5 MĚSÍČNÍCH PLATEB

1 888 Kč

Máš ještě nějaké dotazy?

Discovery konzultace ZDARMA

Jsi odhodlaná změnit svůj vztah s jídlem a sebou? Nabízím 15 min hovor zdarma. Probereme co Tě trápí a jak Ti můžu pomoci. Stačí si rezervovat čas v odkazu níže

Nejčastější otázky

Jak to probíhá?

Po zakoupení získáš přístup do členské sekce se všemi Training moduly a nástroji. Jedeš si vlastním tempem, postupně jak je program navržen. A když máš otázky? Od toho je FB skupina. Každý týden ve skupince i sdílíme pokroky, poznatky, nejsi sama. A 1x za měsíc, do konce roku 2023, odpovím formou LIVE koučinku na vaše otázky.

Je možné se do programu zpětně připojit?

Program si lze pořídit kdykoliv a začít jak Ti vyhovuje. Čas na změnu je vždy TED a začíná tedy Tvým rozhodnutím, ze chceš pro sebe víc.

Je možné z programu vystoupit a vrátit peníze?

Nelze. Jeho náplň a postup má specifický proces právě proto, aby to zahrnovalo vše, co potřebuješ k nalezení svobody. Refundace nejsou možné, materiály a vše Ti zůstane na celý život.

Jak dlouho mám přístup k materiálům

Navždy, to Ti už zůstane, takže hodnotu to má nevyčíslitelnou, můžes se k tomu vždy vracet 🙂

Máš odvahu osvobodit SE?

Jsem ta, co Ti ukazuje to, co už v Tobě je, a dává Ti nástroje, které Ti pomůžou se probudit. Vezmi bolavý návyk jako medicínu a iniciaci k tomu, aby ses viděla za víc než jen svoje tělo. Dovol si žít mimo MĚLA BYCH a MUSÍM… ale žij podle CHCI a MŮŽU. Nesnaž se vměstnat do norem, co nejsou zdravé, svobodné nebo tobě vlastní.

Najdi si SVOJE normy.