Vítej, jsem Natália

Vkroč do naplnění SEBE a transformace!

Utekla jsem Matrixu své mysli a programů, vydala jsem se svou Unleash cestou za svobodou, naplněním, autorkou života.

Naučila jsem se znovu tancovat se sebou, tělem, a životem, a stále se učím tancovat s vesmírem a to je jízda. Každá máme misi a úkoly naplnit, nepřišla jsi se sem zmenšovat a limitovat. Ale vsotupit do sebe a své zlaté cesty.

Mým posláním je probuditodemknout Tvůj nejvyšší potenciál a ukázat vášnivou cestu bez extrémů. Naplň SE, NEvyplňuj. 

I já byla v kleci, LEASHED

Symptomem byla bulimie, toxická produktivita a nezávislost, BOSS BABE

Kdysi leashed, uvězněná žena ve svých vzorcích, návycích (bulimie, produktivita, people pleasing,...atd.). Dřív ve vlastní kleci, Věřila všemu kolem, jen ne sobě 

Slyšela jsem komentáře, byla svědkem hádek, a láska mi přišla zmatená…kým být, jaka být, aby se mi to nestalo a byla jsem milovaná, spokojená, úspěšná na tomto světě? 

Chtěla jsem lásku a život jako z filmu, spokojenost jako z filmu, dobrodružství i klid a mír, ale to, co mi to mělo zaručit, to nezaručilo: tělo, vztahy, práce, rutiny a tvrdá disciplína

Ublížená ženská energie si ale dala za spásu tu mužskou, v extrému

Honila jsem cíle jako DESTINACE štěstí a naplnění. Mindset všechno nebo nic, extrémy. Izolovala jsem se a hrála na tu, co všechno zvládne a MUSÍ zvládnout. Potlačila jsem, co chci a potřebuju, ať už v jídle nebo životě.

👉Byla jsem unavená, zmatená, neměla se ráda, obviňovala tělo a sebe. Utíkala emocím. Tlak v hlavě sílil, toxické návyky me drželi v kleci. Nevyjadřovala jsem se jako ta mala nekompromisní, sebejistá a hlasitá NATY

Ale ten sen, intuice, to, co jsem jako malá citila, tam stále było: svoboda, lítat po světě, pomáhat, cítit smysl a že někam patřím. Šla jsem za tím hlasem. “Musí tu být přece víc, tohle nemůže být všechno, jsem tu pro víc?”….a vydala jsem se na svou cestu BECOMING UNLEASH

Před a PO

Před životem a cestou Unleash: Jsem se zavděčovala lidem, snažila jsem se být NEJLEPŠÍ studentkou, dcerou, hodnou holkou.

Žila jsem ve své hlavě a snech, snažila jsem se manipulovat se svým tělem tak, aby vypadalo určitým způsobem, aby mi dalo lásku, naplnění. Úplně jsem se od něj odpojila a žila v extrémech. Neposlouchala jsem svou únavu, své potřeby.

Párkrát jsem taky slyšela: jsi moc, moc nahlas se směješ, moc názorů, moc hlučná, budeš to mít těžký jko hezká, chytrá a ambiciózní, co má ještě k tomu své názory…a přestala jsem tak vyjadřovat svou pravdu a tlumit se, z podvědomého strachu opuštění, konfrontace a toho, že se nebudu líbit nebo milovaná. Jako děti chceme jen lásku

Žila jsem v extrémním mužském řádu, racionálně. Všechno naplánované, načasované… a když jsem to já ani moje tělo nezvládli, selhání. Když emocí bylo příliš (a nikdo mě nenaučil, jak je cítit), šla jsem do druhého extrému, extrémního ženského: řešila to jídlem, a dalším. Měla jsem bulimii 10 let. Zkoušela jsem terapie, nic nepomohlo.

Během fáze 1 UNLEASH

Když mě v Monaku, kam jsem jela na Msc. studia, opět dostihla bulimie (ehm.. jdu si za “školou a prací snů”, ale z nepravého já, i vidina, že nové místo mě osvobodí), měla jsem dost. Najala si koučku, v té době mega investice pro studentku, a pomocí mindset práce a práce s návyky jsem se naučila, jak tento návyk bulimie nemít

Ale stále mi chybělo spojení s tělem a přeprogramování JÁDRA toho problému, co to poháněl, 4S, které pohání každé naše rozhodnutí. Stále jsem se tak dál obracela do práce, školy, cvičení, toxické produktivitě, když jsem potřebovala “vypnout”...  a dělalo mi dobře udržovat konverzace s těmi, co jsem měla říct ne...abych se cítila žádaná a dostatečná...

Takže po 2 letech v tehdejší korporátní práci v Paříži, vyčerpání, neštěstí, sebevražedných myšlenkách, jsem měl dost. Utekla jsem MATRIXU společnosti, i své mysli. Vrhla jsem se do jógy, co pak vedla do somatické práce, energetiky a těla. Pracovala jsem postupně na svém jádru a smyslu. Fáze 2 Unleash...

...Konečně jsem si propojila, jak pracovat s oběma, TĚLEM i MYSLÍ a stalo se toto: Našla jsem svůj klid, návrat zpět k LÁSCE, intuici a vyššímu já, smyslu. Znovu jsem objevila tu malou holčičku, která věděla, kdo je, co chce, ani nemrkla, aby promluvila svým srdcem a myslí, a nechtěla nic jiného, ​​než být svobodná, být se zvířaty, pomáhat druhým, mít smysl a vliv a mít bohatý život. 

Konečně jsem si začala dovolovat odpočívat bez pocitu viny, znovu jsem se napojila na své potěšení a tělo a SEBE. Šla si za svým, začala podnikat a dělat i to...co nedávalo smysl, ostatní mě odrazovali, ale sakra jsem to cítila.

Znovu jsem se našla, byla to cesta. Cesta na které jsem ještě během už své rozjeté koučink kariéry objevila i breathwork před skoro dalším vyhořením, a to mě dostalo do dalšího levelu ženské energetiky a nervového systému, práci s traumaty a emocemi.

Nevědomě jsem makala jak chlapa na co jsem celý život byla zvyklá (makání, chaos, fight & flight), a navenek žila best life, lítala po světe, nervovému systému a podvědomí potřebovaly ale upgrade a čištění.

Podvědomí mělo ženskou energii za slabost a společnost tlačí mužský princip...měla bych být jako muž, abych dosáhla velkých věcí a byla milována muži, že?….spoiler alert, muži chtějí randit se ženami, ne se stejnou energií a ne se svými panovačnými matkami.

Dnes, mám i práci jinak, žensky: děkuji, bylo na čase.

JSEM REBELKA A CHAMELEON ZMĚN 

Mým posláním je odemknout Tvůj nejvyšší potenciál a ukázat vášnivou cestu k manifestaci a vyššímu já bez extrémů. Naplňuj SE, NEvyplňuj. 

 

Pojďme tvořit lepší svět skrz vědomé, naplněné lidi. Každá máme potenciál a misi, co naplnit.

JSEM REBELKA A CHAMELEON ZMĚN 

– žila jsem několik životů

Odjíždím do Monaka studovat Luxury Brand Management, protože si myslím, že je to mé poslání. Bulimii si myslím, tam opustím, ale přijela se mnou. Rozcházím se s přítelem, protože necítím, že je to ono, chci víc.

Stěhuju se do Paříže. Vidina povýšení a nového prostředí, které mě má udělat šťastnou. Neudělá. Po 10ti letech zkoušení a motání se v jídelníčcích, dietách a psycholozích konečně přestávám jen poslouchat a začínám konat. Bulimii porazím skrz koučink a odhodlanost. První level návratu k sobě..

Bez bulimie, ale neštastná. Snila jsem ale o Londýnu. Jsem osamělá, ztracená. Pouštím se znovu do studia, abych změnila svůj život. Nikdo o tom neví a já nic nevysvětluju, jediné povolení potřebuju totiž od sebe. Říkám ne na povýšení a odjíždím na Bali být se sebou. Nepřestávám do sebe, vzdělání a života investovat energii, čas i finance. Jdu hlouběji, druhý level návratu k sobě.

Vracím se do Prahy, hledám si zaměstnání "pro jistotu“ a zakládám úspěšnou značku na etické sportovní oblečení Circlle. Současně se ntenzivně se věnuju studiu Mindsetu, koučinku, seberozvoji, neurovědě s vidinou pomoct dalším ženám s tím co trápilo kdysi mě – nalézt svobodu v jídle a mít se ráda.

Opouštím "jistou práci". Jsem CEO svého byznysu i života. Koučink frčí, cestuju, všechjo jede, mám pocit, že žiju svůj BEST LIFE. Hodně se věnuju JÁDRU u klientek sebelásce, sebehodnotě, autentičnosti, regulaci myšlenek a emocí.Ale dřu, Boss mode ON. Intuice, vyšší já se ozývají a spiritualita mi víc a víc dává smysl.

V prosinci 2021 jsem se zapsala do Mastermindu, poprvé jsem zažila breathwork (omg, život měnící, cítila svou radost, potěšení, ženskou energii), zůstal jsem o měsíc déle na Kostarice, 3 měsíce v Miami, přesto jsem hodně pracovala.

Retreat Mexiko duben, 2022, breathwork, ke mně přišlo slovo „UNLEASH“. Nevěděla jsem, proč, proč to poselství bylo PAUZA, ZASTAVIT a uvolnit se své pravdě, svému tělu, své autenticitě. Ale tam UNLEASH začalo: somatika a nervový systém. Studium breahtworku a manifestace, metafyziky.

Jdu hlouběji a dál, tvořím další levely svobody a hloubky, self-mastery. SOMATIKA musí být. Dnes můžu říct, že jsem manifestovala svoje sny, pracuju ve svém flow, energii a podle svého rytmu. Vytvořila jsem transformační signature programy, membership Unleash Becoming  a jdeme dál.

Jsem tu pro ty, které chtějí

vidět možnosti, ne problémy,
vstoupit do sebe a objevit své hodnoty, sebelásku a autentičnost,
své toxické návyky a vzorce vnímat jako iniciaci a medicínu k probuzení a touží si vybudovat nové návyky, kterými si neubližují, ale díky kterým prosperují,
více pro sebe, manifestovat změny a sny,
přestat žít podle měla bych a musím, dovolit si být sebou a řídit se svým vnitřkem,
plnit si svoje sny, žít magii a naplněně
naučit se čelit životu bez toho, aby ubližovaly sobě nebo svému okolí, a stát se mindset a emočními masterkami,
přestat se porovnávat a cítit nedostatečně, znát svou unikátnost a inspirovat se,
žít svůj život, ne život někoho jiného,
přestat přežívat a začít žít.
a chtějí se naučit umění, které nás nikdo nenaučil a které nás dělá člověkem: Práci s mindsetem, změnu návyků, emoční regulaci, somatickému léčení, ryzí sebelásce a uvědomění si vlastní hodnoty.

Co nabízím

Vše, co tvořím a učím, jsem SAMA ZAŽILA A PŘEKONALA

Nastavím Ti zrcadlo, aby sis nekompromisně dovolila být zase sama sebou, skoncovala s toxickými návyky a naučila se pracovat s mindsetem a emocemi (a začala k sobě hezky promlouvat, ne si jen nadávala). Objevíš, kdo jsi, a přijmeš se. Sebehodnota, sebeláska, soulad a návrat k sobě.

CHCI SPOLUPRÁCI

Chceš se vypustit z klece všech limitací, měla bych a musím? Pokud chceš svobodu a intuici v jídle, nechceš řešit jídlo jako symptom, ale toužíš se zaměřit i na podstatu – svůj vnitřek a budoucnost – je tu pro Tebe Revoluční Restart. Jsi připravena na radikální návrat k sobě, k sebehodnotě, sebelásce a autentičnosti? Pak se přidej do programu UNLEASH.

UKAŽ MI VÍCE

Vše, co potřebuješ pro svůj život naplno. Vyber si z témat sebelásky, sebehodnoty, nastavení mindsetu a správných návyků v životě. Sebepoznání je prvním krokem na Tvé cestě ke svobodě, intuici a autenticitě.

ZAČNU EDUKACÍ

Tohle musíš začít. Breathwork odemkne Tvé podvědomí, napojí Tě na sebe a uzdraví tělo na všech úrovních: fyzické, mentální, emoční, duševní. Tuto life changing techniku používám ve všech svých programech a individuální spolupráci.

CHCI SPOLUPRÁCI

Miluju investovat do sebe a vzdělání

Jsme tím, čím se krmíme a kým se obklopujeme. Investuju do zážitků a cest, které mi ukazují možnosti. Čas, energii a finance vkládám do toho, co chci sama umět a nabízet, a skládám si své puzzle. Tady je střípek toho, co mám za sebou a můžu předat i Tobě.

  • Mindset coach
  • Eating Psychology
  • NLP
  • Eating Disorder Coach
  • Crystal Codes Manifestation Coach
  • Yoga Teacher Training
  • Alchemy of Breath: Breathwork Training
  • Human Design a Astrologie
  • ....a pokračujeme

Dovol si být UNLEASH®, žít podle sebe

a manifestovat své sny a vize na dalším levelu.

To je klíč ke Tvé spokojenosti a šťavnatosti v životě.

Speaker pro přednášky, konference

CHCEŠ ROZVÍŘIT EVENT žhavými tématy?

Dej mi mikrofon a já jsem nezastavitelná. Vnesu nový vhled do témat nejen okolo svobody v jídle, návratu k sobě, mindsetu, spirituality, sebelásky, sebehodnoty, autenticity…

…ale i na poli businessu, vztahů a naplněného života v hojnosti.

Moje výstupy jsou unikátní, zahrnují akční kroky, nebo vizualizace, protože změna se děje, když ji publikum pocítí.

Nalaď se na vibe svobody

Každý týden nové informace, motivace a sdílení, jak jednou provždy najít svobodu a cestu k sobě.
Vezmu Tě Dovnitř a Do široka.
Zadej svůj e-mail, aby ti nic neuniklo.

Stisknutím tlačítka souhlasíte s tím, že vám budeme posílat na vložený e-mail zprávy se zajímavým obsahem z oblasti Health and Mindset. Pokud někdy nebudete chtít e-maily dále dostávat, kdykoliv můžete tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje bude spravovat má firma podle těchto zásad zpracování a ochrany osobních údajů.